e-Başvuru

-A +A
Başvurular, etkinliği düzenleyen Etkinlik Yürütücüsü tarafından çağrı duyurusunda belirtilen başvuru tarihleri içerisinde, e-bideb.tubitak.gov.tr adresi üzerinden çevrimiçi olarak yapılır. Başvuru belgelerinin sisteme çevrimiçi olarak yüklenmesi zorunlu olup, başvuru formunun ve başvuru belgelerinin TÜBİTAK Bilim İnsanı Destek Programları Başkanlığı’na (BİDEB) gönderilmesi durumunda hiçbirisi değerlendirmeye alınmayacak ve imha edilecektir.
 
Etkinlik başvurusu ilgili dönemin son başvuru tarihi mesai saati bitimi olan 17.30’a kadar yapılmalıdır. Mesai saati bitiminde sistem otomatik olarak kapanacağından başvuru işlemini sonlandırmak mümkün olmayacaktır.
 
İstenen bilgi ve belgelerin eksiksiz doldurulması ve tümünün sisteme yüklenmesi zorunludur. Aksi takdirde yapılacak itirazlar değerlendirmeye alınmayacaktır.
 
Başvuru koşullarından herhangi birini sağlamayan, yanıltıcı beyan içeren, online başvuru sistemine eksik belge yükleyen ve online müracaat dışında yapılmaya çalışılan başvurular işleme konulmaz.