4005 - Yenilikçi Eğitim Uygulamaları Destekleme Programı

-A +A

4005 YENİLİKÇİ EĞİTİM UYGULAMALARI ÇAĞRISI SONUÇLANDI!

4005 programı; öğretmenlere ve akademisyenlere; kendi branşlarına ve genel olarak öğretmenlik mesleğine özgü yenilikçi yaklaşım, strateji, yöntem ve tekniklerin etkileşimli olarak kazandırılmasını amaçlamaktadır.

Yenilikçi Eğitim Uygulamaları Destekleme Programı’nın 10. yılında çıkılmış olan 2022/1 çağrı dönemi kapsamında desteklenmesine karar verilen projelerin bilgilerine ulaşmak için tıklayın.

  • Desteklenmesine karar verilen projelerin sözleşme süreçleriyle ilgili bilgiler proje yürütücülerinin ARBİS’te yer alan e-posta adreslerine gönderilecektir.
  • Ön incelemede iade edilen proje başvurularının iade gerekçeleri proje yürütücülerinin ARBİS’te yer alan e-posta adreslerine gönderilecektir. İtiraz başvurularına ilişkin detaylı bilgiye iletilecek e-postada yer verilecektir.
  • Panel değerlendirmesinde ret edilen proje başvurularının panel raporları proje yürütücülerinin ARBİS’te yer alan e-posta adreslerine gönderilecektir. İtiraz başvurularına ilişkin detaylı bilgiye iletilecek e-postada yer verilecektir.

E-imza ile ilgili sorunlarınızı bildirmek için tıklayın.

4005 Yenilikçi Eğitim Uygulamaları Destekleme Programı Çağrı Metni için tıklayın.