2224-A Yurt Dışı Bilimsel Etkinliklere Katılımı Destekleme Programı

-A +A

 

Duyuru
2224-A Yurt Dışı Bilimsel Etkinliklere Katılımı Destekleme Programı 2024 yılı 1. dönem çağrısı başvuruya açılmıştır. Başvurular 19 Ocak 2024 saat 17:30’a kadar başvuru sistemi üzerinden çevrim içi olarak alınacaktır.
Duyuru
2224-A Yurt Dışı Bilimsel Etkinliklere Katılımı Destekleme Programına 2023 yılı 4. dönemde yapılmış olan başvurular 20.12.2023 tarihinde açıklanmıştır.
Duyuru
2224-A Yurt Dışı Bilimsel Etkinliklere Katılımı Destekleme Programı kapsamında ülkelere göre destek üst limitleri güncellenmiştir. Güncel destek üst limitlerine ulaşmak için tıklayınız.

 

2224-A Yurt Dışı Bilimsel Etkinliklere Katılımı Destekleme Programı

 

Program kapsamında, araştırmacıların kendi alanlarıyla ilgili bir konuda hazırladıkları özgün çalışmalarını bilim dünyasıyla paylaşmaları, geri bildirim ve bilimsel tartışmalar ile çalışmalarını geliştirmeleri, çalıştıkları alanlardaki uzman bilim insanlarıyla etkileşim ve işbirliklerini artırmaları amacıyla yurt dışında düzenlenen (çevrim içi yapılacaklar dahil) bilimsel etkinliklerde bildiri sunulması için destek verilir.

 

"WOS/Scopus index tarama bilgisi için inceleyiniz."

 

Başvuru sahipleri sonuçları e-bideb.tubitak.gov.tr adresinden kontrol edebilir. Başvuru sonucuyla ilgili detaylı bilgi için lütfen e-posta yoluyla iletişime geçiniz. (bideb2224@tubitak.gov.tr) İletilen maillerde mutlaka başvuru yılı ve döneminin belirtilmesi gerekmektedir.

Çağrı duyurusuna aşağıdaki görsele tıklayarak ulaşabilirsiniz.