Destek Miktarı ve Ödeme Koşulları

-A +A
Aşağıda sayılan destek kalemleri için destek sağlanır.  Bu kalemler dışında hiçbir kalemden destek verilmez.
 

Destek üst limitleri aşağıda belirtilen tüm destek kalemleri için toplam:  60.000 TL

 

Destek Kalemlerine göre üst limitler:

 

a) Etkinliğe Yurtiçi veya yurtdışından katılacak en çok 4 davetli konuşmacının yol gideri*:

Yurtiçi geliş/dönüş 1200TL/Kişi

Yurtdışı geliş/dönüş1.500 Dolar/Kişi

b) Organizasyon Desteği: Bildiri-özet kitabı, CD yazım-basımı, afiş, duyuru, broşür, etkinlik programı, yaka kartı, katılım belgesi, not çoğaltma(fotokopi), bloknot, kalem, USB bellek vb. giderleri: Organizasyon desteği gideri için talep edilen destek katılımcı başına 100 TL' yi geçmemek üzere en fazla 30.000 TL (Belirtilen kalemlerin tamamı 1 kişi için 1 set olarak kabul edilir ve 100 TL bir set için geçerlidir).    

c)​ Toplantı ikram giderleri (Çay-kahve, kuru pasta): 1.500 TL

 

Yurtiçi Bilimsel Etkinlik Düzenleme Desteği, etkinlik tamamlandıktan sonra izleme belgelerinin sisteme yüklenmesi halinde, Türkiye’deki bankalarda etkinlik yürütücüsü adına açılmış banka hesabına aktarılır.
 
*Ekonomi sınıfı uçak, otobüs veya tren (yataklı hariç) giderleri karşılanır. (Taksi, özel araç ve şehir içi ulaşım giderleri karşılanmaz.)
 
NOT: Destek verilmesi durumunda harcamalarla ilgili ayrıntılı bilgi başvuru sahiplerine e-posta yoluyla gönderilmektedir. Verilen destek belge karşılığı kullandırılmaktadır. Destek verilen kalemlerde harcama belgelerinin izleme belgeleri ile birlikte sisteme yüklenmesi zorunludur.