2237-A Bilimsel Eğitim Etkinlikleri Desteği

-A +A
Duyuru
TÜBİTAK Bilim İnsanı Destek Programları Başkanlığı (BİDEB) tarafından yürütülen 2237-A Bilimsel Eğitim Etkinlikleri Desteği Programı kapsamında da “Deprem Özel Çağrısı” açıyoruz.Deprem ile ilgili konularda yüz yüze ya da çevrimiçi bilimsel eğitim etkinliği düzenlemek isteyen bilim insanları başvurularını, 16 Mart 2023 – 7 Nisan 2023 tarihleri arasında BİDEB Başvuru ve İzleme Sistemi üzerinden yapabilirler.

2237-A Bilimsel Eğitim Etkinlikleri Desteği programı 2023 yılı başvuru tarihleri açıklanmıştır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Program kapsamında, ulusal ve uluslararası alanlarda bilime katkı sağlayacak gelişmeler ve çalışmalar hakkında bilgi edinilmesi, farklı disiplinlerden eğitici ve katılımcıların bir araya gelmesinin disiplinler arası ortak bilimsel çalışmalara altyapı oluşturması, katılımcıların çalışmalarının yönlendirilmesi, bilimsel gelişimlerine katkıda bulunulması, eğitim konularının çok boyutlu ve derinlemesine ele alınması, amacıyla yurt içinde düzenlenen teorik/uygulamalı bilimsel eğitim etkinlikleri desteklenir.

2237-A Bilimsel Eğitim Etkinlikleri Desteği Programı sonuçlarına E-BİDEB sistemine giriş yapılarak ulaşılabilir. E-BİDEB sistemine giriş yapmak için tıklayınız.
 
Çağrı duyurusuna aşağıdaki görsele tıklayarak ulaşabilirsiniz.